PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Image
  • 15/02/2022

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Görsel anlatımın bugün için ticari yaklaşımlarda birinci derecede etkileşimi sağladığı bilinen bir gerçeklik. Dolayısıyla bugünün şartlarında özellikle reklam ve tanıtım bakımdan prodüksiyon hizmetleri önemli bir rol üstlenmiş durumda diyebiliriz. Tabii kurumsal anlamda hizmetler üreten firmamız ile çalışmanız durumunda profesyonel şartlarda bir tanıtıma imza atmanızı pekâlâ mümkün olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

En iyi yapım şirketleri ve en iyi prodüksiyon şirketleri farkını üst kalite ekipmanlar ile değil, tamamen kurmuş olduğu ekipler ile oluşur. Hayyam Medya ise hem ekibi olsun hem ekipmanları her zaman üst seviye tutmaktadır. Bizlerle çalışmayı tercih eden saygıdeğer müşterilerimize benzersiz fırsatlar sunuyoruz.

Yıllarca konuşulacak ve kalıcı bir tanıtım için tek yapmanız gereken sizlere bir telefon mesafesindeki firmamızı aramanız olacaktır diyebiliriz. Siz firmamız ile irtibata kurduktan sonra ihtiyaç duyulan bilgileri firmamıza aktarıyorsunuz ve gerekli çalışma için ekibimiz göreve başlıyor.

Prodüksiyon Ajansı Olarak Çok Yönlü Reklam Filmi Çalışması

Reklam Filmleri Çok Yönlü Bir Sistematik İçerisinde Oluşturuluyor. Takdir edeceğiniz gibi ürün ya da hizmetin tanıtımı açısından reklam filmleri ticari hedeflerin yakalanmasında önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle firmamızla kuracağınız bağlantı sonrasında ilk belirlediğimiz strateji hangi alanda bir reklam filmi oluşturacağının kararlaştırılmasıdır. Bu çerçevede;

  • Ürün veya hizmetin stüdyo çekimleri
  • Tesis veya işletme tanıtımları için havadan veya karadan gerçekleştirilen çekimler
  • İhtiyaç duyulması halinde dekor kostüm ve sahne çalışmaları
  • Video kurgu, montaj ve efekt ilaveleri
  • 2D ve 3D animasyon çalışmaları
  • Seslendirme metni ve seslendirme sanatçıları ile desteklenen tanıtım
  • Profesyonel ekipman ve deneyimli kadro

İle sizlere profesyonel nitelikte prodüksiyon hizmetleri sunmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyoruz. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Üstelik tüm bu hizmetimizi istanbul prodüksiyon olarak düşünmeyin, Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.